אירועים משפחתיים הם מאתגרים לתכנון מאחר וצריכים לענות על צרכים של טווח גילאים רחב. הורים רבים מתחבטים בשאלה כבר חצי שנה לפני האירוע, איך לחגוג? איפה לחגוג, ואיך  למצוא מקום שיספק את כולם, גם הגדולים וגם הקטנים? בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה או אפילו ערב גיבוש למחלקה ואירוע לילדי החברה. מצד אחד אתם מאוד רוצים לחגוג עם המשפחה, החברים או הדודות והדודים ומצד שני  הילדים מפנטזים על ערב מטורף עם הכיתה ועם כל החברים. לטיעונים אלו מצטרף הצורך למצוא פתרון מהנה ונעים לילדים של כל החברים במטרה שיאפשרו לחגיגה להתנהל בצורה נעמה ובלתי נשכחת לכולם.

אירוע משולב בסולו קלאב

מועדון הסולו קלאב בכפר-סבא הוא חלק ממתחם הפלייפארק המציע פתרון כולל וחוויתי. אל מתחם המסיבות צמוד חלל אינטימי ונפרד למוזמנים  שהגיעו לשוחח ולהיפגש  ברוגע באירוע  שלכם.

בזמן שהחוגגים הצעירים נהנים ממסיבה מטורפת באווירת מועדון תוססת, אתם תוכלו לחגוג בקצב  אחר בחלל נפרד, עם מוסיקה אחרת בטעם וסטייל של אירוע רגוע. כל זאת במקביל למשחקיה האינטראקטיבית והג'ימבורי שלנו שנותנים מענה לגילאים צעירים יותר. כל שנותר הוא לבחור את אופי ותפריט האירוע: בראנצ', מגשי אירוח או סושי או ארוחת ערב קלאסית מפנקת-הטעם עליכם הסידורים וכל כאב הראש- עלינו.

אירועי בריתות בsolo club

בחיבור של הפליפארק ל solo club  אירועי ברית או בריתה הופכים לאירועים מיוחדים המהווים יציאה מהשגרה ומעניקים חוויה ייחודית לאורחים ולמארחים. אנחנו מציעים לכם להעניק מענה כיפי ושונה לכלל האורחים שלכם מקטן ועד גדול. הsolo club  מהווה חלק מתוך מתחם הפלייפארק ואירוע אצלנו מאפשר לכם שימוש במתקנים אשר תוכננו בקפידה לבילוי לכל המשפחה. לצד משחקיה לקטנטנים תיהנו משטח ענקי של משחקים אינטראקטיביים מהנים לילדים, נוער ומבוגרים. הsolo club מאפשר לכם ליצור מסיבה בתוך המסיבה מבלי לייצר רעש והמולה לאורחים הקטנים והמבוגרים. ואילו חלל נפרד במתחם מאפשר ישיבה נעימה ונוחה המזכירה יותר אירועים "מסורתיים".

מתוך מגוון התפריטים שלנו תוכלו להחליט על אופי האירוע שלכם: מדוכנים היוצרים אווירת יריד, דרך בראנצ' גורמה מפנק ועד למגשי סושי וארוחה בסגנון ביתי.

אירוע ברית בsolo club  הוא הדרך להפוך את האירוע שלכם לחוויה עבור כל המשפחה, אירוע כיפי שייזכר לזמן רב.