ה-Solo club מועדון האירועים החדש של 'קבוצת חלומות בע"מ' ממוקם בתוך מתחם הפלייפארק בקומה התחתונה של האושילנד בכפר-סבא ומהווה יחידה נפרדת בתוך מגוון האפשרויות לחגיגת האירועים שיש למקום להציע מאחורי התכנון והעיצוב של  ה-solo club עומד צוות הפקה עם למעלה מעשרים שנות ניסיון בהפקת מסיבות ואירועים. בתכנון והקמת המועדון נלקחו בחשבון כל הגורמים שהופכים מועדון למוצלח ואתו אירוע לבלתי נשכחאת האירוע שלכם בסולו קלאב ילווה הצוות המקצועי של "קבוצת חלומות בע"מ" . בכל אחד מהשלבים: מהתכנון ועד האירוע שכל כך חיכיתם לו זאת כדי לתת מענה מדויק ומושלם עד הפרט הכי קטן בחגיגה שלכם.

זה לא עוד אולם -זה מועדון

בסולו קלאב תוכלו להפיק את האירוע שבדיוק רציתם: יום הולדת עגול, בר מצווה או בת מצווה לחברים ולמשפחה. אנחנו מציעים גם הפקת גם מסיבות חזרה לילדות. ואפילו מסיבה לילדי החברה תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים. עיצוב החלל, הקונספט, בחירת התפריט המדויק ביותר, תאורה, מוסיקה מטורפת בסטנדרט של מועדון ריקודים ואפקטים מיוחדים יהפכו את האירוע שלכם ל– SHOW מטורף.

חגיגה של טעמים ב-Solo club

הסולו קלאב עובד בשיתוף פעולה מלא מגוון ספקי קייטרינג בסגנונות ובטווח מחירים והיצע ענקי. . תוכלו לבחור מתוך מגוון של אפשרויות המותאמות לכל סוג אירוע ולכל תקציב החל ממנות קטנות או מגשי פינגר-פוד, בראנצ' מפנק, תפריט צהריים של  אוכל ביתי, רגעים מתוקים או בופה עם טאצ' איטלקי-כל חגיגה והטעם שלה.